Mnoho oprav jsme schopni řešit jako tzv. expresní opravy, to je do 90 minut až 3 hodiny, dle modelu telefonu. Jsou zpoplatněny 300,-Kč vč. DPH. Pokud nebudeme schopni opravu dokončit do 90 minut, je oprava samozřejmě vyřízena bez poplatku za expresní opravu.

Expresní opravy přijímáme vždy pouze do 14:00 hod. Bohužel ne všechny opravy je možno provádět na počkání. O tom, zda závadu na Vašem přístroji je možné zařadit mezi expresní opravy, rozhodne vždy pracovník osobního příjmu.

Obecně je možné říci, že na počkání provádíme:

  • Prasklé LCD
  • Přehrání SW
  • Výměna reproduktoru, sluchátka
  • Kosmetické vady, výměna krytů a klávesnic
  • Vadný dotykový panel

Pokud Vaše zařízení vykazuje závady, u nichž je diagnostika příčiny závady nebo samotná oprava složitější a tudíž časově náročnější (např. problémy se signálem, s Bluetooth, vypínání přístroje, veškeré občasně se projevující závady, nebo nejde-li přístroj vůbec zapnout), je nutné počítat s delší dobou opravy.

 

Zda bude možno přijmout Váš přístroj k expresní opravě, můžete také zjistit na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonním čísle 312 242 415-9. Stejné kontaktní údaje můžete využít pro zjištění přibližné ceny nezáruční opravy či dostupnosti zboží.

Důležité

Sídlo